Movies
Ratings
187
Kronk's New GrooveRated ★ 2.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.5
Brain on FireRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Level 16Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
Velvet BuzzsawRated ★ 0.5
RawRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Come and SeeRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
October (Ten Days that Shook the World)Rated ★ 5.0