Titles you rated
- Initial D EXTRA STAGE 2Rated ★ 5.0
- Initial D EXTRA STAGE 1Rated ★ 5.0
- 頭文字D: Third StageRated ★ 5.0
- Initial D: Fifth StageRated ★ 5.0
- Initial D: Final StageRated ★ 5.0
- Initial D: Fourth StageRated ★ 5.0
- Initial D: Second StageRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 5.0
SangdoRated ★ 3.0- Fighting SpiritRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 2.0
Love CellsRated ★ 2.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 3.5