Movies
Ratings
296
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Towering InfernoRated ★ 3.0
The River WildRated ★ 5.0
Ghost in the Shell S.A.C. Solid State Society 3DRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 3.0
Saint RalphRated ★ 2.0
PhiladelphiaRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Broken EmbracesRated ★ 2.0
PunchRated ★ 2.0
Blood DiamondRated ★ 2.0
Purple NoonRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 5.0