Titles you rated
Good BoyRated ★ 2.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Gray MattersRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 1.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 2.0
Night Always ComesRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.5
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 3.0