Titles you rated
The ResidenceRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
American NightmareRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
Is It Cake? Season 1Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
MH370: The Plane That DisappearedRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
DorohedoroRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Street FoodRated ★ 3.5
VeepRated ★ 4.0
Feel GoodRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0