Movies
Ratings
144
BugoniaRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5