Titles you rated
At the BenchRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 2.0
April StoryRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 3.5
What Is LoveRated ★ 2.5
The JournalistRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Girl with the NeedleRated ★ 3.5
The Voice in the CrimeRated ★ 2.0
Sweet BeanRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 5.0
RashomonRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 3.5
Desert of NamibiaRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 2.0