Movies
Ratings
426
Dark NunsRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 1.5- The UglyRated ★ 2.5
The Wife of a SpyRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.0
The Ugly StepsisterRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0- VirusRated ★ 1.0
Three SistersRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
SecretRated ★ 1.5
Better DaysRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 0.5
La Vie en RoseRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5