Titles you rated
The 8 ShowRated ★ 3.5
Not OthersRated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
ClarkRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 3.0
AtypicalRated ★ 5.0
Girl From NowhereRated ★ 4.5
EliteRated ★ 4.5
Elite Short Stories: Omar Ander AlexisRated ★ 5.0
The ActRated ★ 4.0
WayneRated ★ 4.5
It's a SinRated ★ 4.0
The SerpentRated ★ 4.0