Movies
Ratings
396
MahjongRated ★ 4.0
The BabysitterRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Strange DaysRated ★ 4.0