Series
Ratings
88
Lunch QueenRated ★ 4.0- プライドRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5- Prison Break Season 5Rated ★ 3.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.0
원피스 1기Rated ★ 3.5