Titles you rated
The DiscoveryRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Betty BlueRated ★ 2.5
Miss Congeniality 2: Armed and FabulousRated ★ 3.0
Miss CongenialityRated ★ 3.0
DisobedienceRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 3.5
AntebellumRated ★ 3.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 0.5
Drowning LoveRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 3.5
The ConciergeRated ★ 3.5
FinchRated ★ 4.0
Gray MattersRated ★ 3.5