Series
Ratings
220
MovingRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 0.5
Youth of MayRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Lucifer Season 5Rated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0