Series
Ratings
100- The OfficeRated ★ 5.0
LifeRated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 0.5
Janet KingRated ★ 2.5
Flowers Season 1Rated ★ 4.0
ArcherRated ★ 3.0
Arrested DevelopmentRated ★ 3.5- Masters of SexRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 2.5
GirlbossRated ★ 0.5
Arrested DevelopmentRated ★ 3.5
Peep ShowRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 3.0
Planet EarthRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 2.5