Titles you rated
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
The Princess and the FrogRated ★ 1.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0