Series
Ratings
129- VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last Kingdom Season 4Rated ★ 4.0
The Last Kingdom Season 5Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 1.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0