Titles you rated
Hot SpotRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
The WireRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5
LazarusRated ★ 2.5
The Office Season 5Rated ★ 4.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty Season 2Rated ★ 3.5
Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty Season 1Rated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Dune: ProphecyRated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Succession Season 4Rated ★ 4.5
AsuraRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
The PenguinRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 4.0
If Talking PaidRated ★ 4.0