Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
RealRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 2.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.0