Titles you rated
Final DestinationRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
My DictatorRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 0.5
HereditaryRated ★ 3.0
The World of KanakoRated ★ 1.5