Series
Ratings
33
The NewsroomRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Dimension WRated ★ 5.0
Steal HeartRated ★ 4.0- Tokyo ESPRated ★ 3.5
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
MotherRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- Hotaru no HikariRated ★ 0.5
- Hotaru no HikariRated ★ 0.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 1.0
Mr. OsomatsuRated ★ 1.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 1.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 1.0
Solitary GourmetRated ★ 1.0
From Five To NineRated ★ 1.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0