Series
Ratings
140
TakenRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0- Hanjibung SegajokRated ★ 5.0
Stargate AtlantisRated ★ 5.0
SmallvilleRated ★ 5.0
SmallvilleRated ★ 5.0
Demi-Gods and Semi-DevilsRated ★ 5.0
SmallvilleRated ★ 5.0
SmallvilleRated ★ 5.0
SmallvilleRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0- MacGyverRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0