Series
Ratings
10 AdolescenceRated ★ 3.5 AdolescenceRated ★ 3.5
 Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5 Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5
 Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0 Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
 The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0 The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
- 어른 김장하Rated ★ 3.5
 Killing EveRated ★ 4.0 Killing EveRated ★ 4.0
 Blue Eye SamuraiRated ★ 2.5 Blue Eye SamuraiRated ★ 2.5
 Baby ReindeerRated ★ 4.0 Baby ReindeerRated ★ 4.0
 The SympathizerRated ★ 3.5 The SympathizerRated ★ 3.5
 Squid Game Season 2Rated ★ 2.0 Squid Game Season 2Rated ★ 2.0