Series
Ratings
12
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5