Titles you rated
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0- Death Game ParkRated ★ 2.0
The Morose MononokeanRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
UzaMaid!Rated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Eromanga SenseiRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Yuri!!! on IceRated ★ 4.5
ReLIFERated ★ 5.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 4.5