Movies
Ratings
628
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 0.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.5
RioRated ★ 3.5
Rio 2Rated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0