Titles you rated
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- エンジンRated ★ 4.0
Beautiful LifeRated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 2.5- HERORated ★ 3.5
- With You Season 2: The Greatest LoveRated ★ 3.0
Good Luck!!Rated ★ 4.0- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 1.5
JTBC LectureRated ★ 4.0- Battle of TonguesRated ★ 4.0
The Grand FamilyRated ★ 3.0
Older SisterRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 4.0
Code BlueRated ★ 2.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.5
Youth Over FlowersRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 4.0
Orange DaysRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.0