Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Art Museum by the ZooRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
HolidayRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
The Beast And The BeautyRated ★ 3.5