Titles you rated
- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.0
WickedRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0