Series
Ratings
167
Wind BreakerRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 3.0
My Happy MarriageRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Busted! Season 1Rated ★ 2.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0