Movies
Ratings
515
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.5
The Legend of HerculesRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.0
Wild HogsRated ★ 3.0
Police Story 2013Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Mary and MaxRated ★ 3.0
Tokyo GodfathersRated ★ 2.0- She s On DutyRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
CountdownRated ★ 3.0
Dark ShadowsRated ★ 2.0
Miss ConspiratorRated ★ 2.0