Titles you rated
Le Grand ChefRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 1.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 1.5- The ScamRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0