Titles you rated
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
FestivalRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
Sound of FallingRated ★ 2.5
The Secret AgentRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Left-Handed GirlRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
DuseRated ★ 1.5
GirlRated ★ 2.5
RenoirRated ★ 3.0
The MastermindRated ★ 3.0
The CaptiveRated ★ 1.5
The Ballad of NarayamaRated ★ 1.5
Perfect BlueRated ★ 3.5