Titles you rated
KiddingRated ★ 2.5
AemaRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 2.5
Romantics AnonymousRated ★ 1.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.5
Older SisterRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 2.5
Nagi's Long VacationRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Skam Season 3Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5- Gokusen Season 3Rated ★ 2.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5