Series
Ratings
601
WandaVisionRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Harley QuinnRated ★ 4.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 1.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Derry GirlsRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Living With YourselfRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Space ForceRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 3.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
The Midnight GospelRated ★ 2.5