Movies
Ratings
685
U-571Rated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Ninja ScrollRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 2.0
Mr. HongRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 3.0
Never ForeverRated ★ 2.0
RayRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Empire of the SunRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0