Titles you rated
MoyashimonRated ★ 4.0- Curious George Season 1Rated ★ 2.0
- Nintama RantaroRated ★ 0.5
My FamilyRated ★ 0.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0- まんが日本昔ばなしRated ★ 0.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 1.0- UsavichRated ★ 2.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 2.0
NARUTORated ★ 5.0- ドラえもんRated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 3.0
The Family GameRated ★ 1.5- The After-Dinner Mysteries SpecialRated ★ 0.5
SPRated ★ 0.5- Lucky SevenRated ★ 5.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 1.0