Titles you rated
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 5.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 5.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.5
Tasokare HotelRated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 2.5
Takopii's Original SinRated ★ 2.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0
From Old Country Bumpkin to Master SwordsmanRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0- AjinRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
Ranking of KingsRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 5.0
MashleRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5