Movies
Ratings
23
AmadeusRated ★ 3.0
SaltRated ★ 1.0
Key of LifeRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.5
Reservoir DogsRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 2.0
Crows ZeroRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0