Series
Ratings
22- InuYashaRated ★ 3.0
- Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.0
- ドラえもんRated ★ 4.0
ShomuniRated ★ 5.0- ATARURated ★ 5.0
The Locked Room MurdersRated ★ 4.0
Dr. Coto's ClinicRated ★ 4.0- Leave It to the NursesRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 3.0