Series
Ratings
74
SKY CastleRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
All About EveRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
Before and After: Plastic Surgery ClinicRated ★ 4.0
Powerful OpponentsRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0- IslandRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5