Titles you rated
Pump Up the Healthy LoveRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Again My LifeRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 4.5- CharlotteRated ★ 3.5
Angel Beats!Rated ★ 5.0
StartupRated ★ 4.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0- Major Season 6Rated ★ 5.0
- Major Season 5Rated ★ 5.0
- Major Season 4Rated ★ 5.0