Movies
Ratings
277
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
OnwardRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
MementoRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
Kaiji: The Ultimate GamblerRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 1.5
Minority ReportRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin: The BeginningRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 1.0
Rurouni Kenshin: The FinalRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.5