Titles you rated
BarbieRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 2.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
MustangRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.5- HeroRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
Inseparable BrosRated ★ 2.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
AlonersRated ★ 2.5
Golden SlumberRated ★ 1.5