Series
Ratings
37
Jewel in the PalaceRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 5.0
SignRated ★ 2.5
SandglassRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 1.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
IRISRated ★ 1.5
Master's SunRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 0.5- Three FriendsRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0