Movies
Ratings
384
BoyhoodRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 0.5
MinionsRated ★ 0.5
RoomRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0