Series
Ratings
326
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Super CubRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 4.0
 
Life on MarsRated ★ 4.0
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
Gegege no KitarouRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5