Movies
Ratings
4526
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Jason and the ArgonautsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
High Plains DrifterRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
SilenceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Gingko BedRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5