Series
Ratings
493
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Girls Band CryRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- Kamen Rider BuildRated ★ 4.0
MASKED RIDER BLADERated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 3.0- Kamen Rider 4Rated ★ 3.5
Masked Rider Φ'sRated ★ 3.0
仮面ライダージオウRated ★ 3.5
Kamen Rider KuugaRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 2.5
Doctor WhoRated ★ 3.0
Marvel's The DefendersRated ★ 3.5