Titles you rated
ConstantineRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 2.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 0.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 0.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 1.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 0.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 1.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 1.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
WishRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 1.5
CruellaRated ★ 4.0