Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
JumongRated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 3.5